top of page

ROTALAR

Göcek
Göcek Beldesi, Fethiye İlçesi'nin batısında ve Dalaman İlçesi ile sınırında bulunmaktadır. Batısı Akdeniz, kuzey batısı Dalaman İlçesi, kuzeyi Gökçeovacık Köyü ve doğusunda İnlice Köyü bulunmaktadır.
Rotalar, Göcek
Gökova & Bodrum
Mavi yolculuk başlangıcı icin çok ideal. Bodrum dan doğru Gökova körfezine.
Bu kıyı uzun bir kıyı şeridi olup turkuaz renkte ve kristal temizliğinde denizi ve tertemiz kumsallarıyla en azından 70 adet koy içermektedir. Bu kıyı şeridi cok girintili çıkıntılıdır ve dinlenmeye cok yatgın bir şerittir.
Gökova
Fethiye
Fethiye, Muğla ilinin 12 ilçesinden birisi ve ilçenin yönetim merkezi olan şehirdir.
Kentin eski adı Meğri'idi. Özellikle turizm açısından gelişmiştir. 2011 yılındaki merkez nüfusu 81.467'dir. Muğla'nın en büyük ilçesi ve Muğla merkezde dahil olmak üzere en büyük yüzölçümüne ve yerleşim alanına sahip ilçedir. Nüfus yoğunluğu açısından da Muğla merkez ve diğer ilçelerden büyüktür.
Fethiye
Marmaris
Marmaris, Koyları dantel gibi islenmis, mavi bayraklı plajları, tarihi güzellikleri ve harika eğlencesi ile marmaris, ege'nin vazgeçilmez tatil rotalarından biridir.
Muğla'nın tatil cennetlerinden olan Marmaris, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Sahip olduğu güzellikler öyle çok ki, bir gelen bir daha ayrılmak istemiyor buradan. Siz de eğer tatilinizi Marmaris'te yapacaksanız, aşağıda sıraladığımız yerleri mutlaka görün...
Marmaris
bottom of page