top of page

YATTA AKŞAM YEMEĞİ

 

 
isla_on_guverte_01.jpg

Mükemmel Mavi Yolculuk

Kabinler
4 lüks döşenmiş duble yataklı kabinler, Sıcak ve soğuk klima, yatak çarşafı, pike, el ve banyo havlusu dahildir. Sıcak sulu duşa kabin, her kabinde ziynet eşyalarınız için çelik kasa mevcuttur. Tuvalet elektrikli yıkamalıdır. Güvertede uyumak isteyen misafirler için uyku tulumu mevcuttur.

Su Sporları
Kanu mevcuttur
Balık avlanma oltaları
Şnorkel malzemesi

Logo Isla Yachting

Ekipmanlar
Kabinlerde hem soğutma ve hemde ısıtma amaçlı Klima sistemi. Üst güvertede güneşlenmek için 8 adet sünger sezlong. Arkadan takma 30 beygirlik ve 3.80 metre boyunda joker bot. Müzik tesisatı, navigasyon sistemi, Radar, GSM telefonu. Salonda Televizyon, Güvertede duş, Tüm güvertede güneşten korunmak için gerilmiş branda, Arka güvertede 8 kişilik yemek masası grubu, ön güvertede masalı oturma grubu.

Güvenlik
Yangın alarmı ve otomatik söndürme sistemi

Rüyalarınızdaki gibi güzel yat
Rüyalarınızdaki gibi güzel!

MAVİ TUR YAPMANIZ İÇİN 5 NEDEN:

1. Sadece size özel kiralayabileceğiniz; ailenize veya grubunuzun kişi sayısına göre 6 kişi veya daha fazla tek başınıza ve size ait olarak yapacağınız bir mavi turu düşünün. Kaptan, aşçı ve bir gemiciden ibaret murettabat sadece size hizmet edecektir. Mavi tur için teknede yiyeceğiniz menüyü, rotayı, ve tüm aktiviteleri sizin belirlediğiniz bir mavi tur. İstediğiniz rotada ve dilediginz koyda istediğiniz sürece kalabilirsiniz.

 

2. Otel ve tatil köylerindeki geleneksel ve herkesin ulaşabildiği 3.sınıf yiyecekleri yemek zorunda değilsiniz. İstek ve talebinize göre özel asçımız dilediğiniz yemeği damak tadınıza uygun şekilde size hazırlar ve sunar. Özel asçımız size sadece akdeniz mutfağı değil her türlü meze ve yemeği size özel hazırlar. İçeceklerinizi teknemize kediniz getirebilir veya sizin için tedarik etmek üzere bize sipariş verebilirsiniz.

 

3. Manzanizin her gün değişeceği bir mavi turu Göcekten Bodrum´a veya Göcekten Antalya´ya kendiniz planlayabilirsiniz. Böylece teknemiz size ait bir yüzen eviniz olacaktır. Haftalık veya ikihaftalık bir mavi turda görmek istediğiniz koy ve yerlerin rotasını belirleyebilirsiniz. Seyahat broşürlerinde belirtilen tüm dünyadaki ünlülerin yaptığı mavi turu ve mavi yolculuğu ayni şekilde sizde ege ve akdenizin berrak sularında ve hatta yunan adalarına dahi yapabilirsiniz.

Rüya gibi bir mavi yolculuğu bitirdikten sonrada teknemizden Göcek, Bodrum veya Fethiye limanından tamamen dinlenmiş olarak ayrılabilirsiniz.

 

4. Rüya gibi bir mavi tur yaparak tatil köylerinde ve otellerde bulunan yoğun gürültüden ve yüksek frekanslı müzikten uzak kalmayı başaracaksınız. Teknemizde, uzun zamandır okumak isteyipte okuyamadığınız bir kitabınızı okumak firsatı elde edeceksiniz. Sakin koylarda ve tabiatta yürüyüş yapmak ve turkuvaz rengindeki kristal sularda yüzebilir veyahutta teknemizde kuş sesleri eşliğinde dinlenme ve güneş banyosu almak imkanı yakalayacaksınız.

 

5. Bodrum, Datça, Göcek, Fethiye, Marmaris, Kaş, Kalkan, Olimpos, Antalya veya yunan adalarında bulunan çesitli koylar size ait olacak ve bu koylarda tamamen dinlenme veya yürüyüş yapmak fırsatı size ait olacak. Bir haftalık veya 14 günlük tekne kiralama ve mavi tur ve mavi yolculuk yaptığınzda rotayı, yiyeceğiniz yemeği ve gezeceğiniz yerleri siz belirleyeceksiniz. Tabiiki dilediğiniz taktirde yunan adalarınıda ziyaret etmeniz mümkündür.

bottom of page